Wilki zmiany w składzie

W maju do WILKÓW dołączył nowy basista, Emanuel Gawliński, syn lidera zespołu, Roberta Gawlińskiego.

W wakacje zespół zagra trasę plenerową, a w grudniu jeszcze kilka klubowych koncertów akustycznych. WILKI w najbliższych planach mają też pracę nad nowym studyjnym albumem.

Wilki Akustycznie

Zapraszamy na zimową trasę bez prądu. Zagramy największe przeboje i piosenki, których dawno nie słyszeliście na koncertach, takie które my lubimy, i te, o które często prosicie. Będzie wesoło, będzie nostalgicznie, magicznie, folkowo, skocznie i nabożnie. Tylko my i Wy. Do zobaczenia!

Premiera płyty 26/26

11 maja 2018 roku miała miejsce premiera płyty 26/26. To podwójny album, przekornie wydany na nieokrągłą 26 rocznicę debiutu. Na 2 krążkach znalazło się 25 najbardziej znanych piosenek plus nowy, premierowy utwór „Na krawędzi życia”.

 

Wilki akustycznie

Zima to taki czas, kiedy chce się usiąść wygodnie w fotelu, zamknąć oczy i posłuchać muzyki. Albo, tak jak w naszym przypadku, ;-) zagrać ją zupełnie inaczej niż do tej pory, z dużą ilością przestrzeni, nastroju, akustycznych instrumentów. Dlatego zaszyliśmy się w sali prób i szykujemy dla Was koncerty akustyczne. Zagramy nie tylko nasze największe przeboje unplugged w Toruniu, Zakopanem i Krakowie. W Krakowie towarzyszyć nam będą dodatkowo muzycy Filharmonii Gdańskiej. Bądźcie z nami! Dokładne daty znajdziecie tutaj

Płyta i DVD z Festiwalu Woodstock 2017

3 sierpnia spotkaliśmy się ze wspaniałą publicznością na Przystanku Woodstock. Przez 25 lat zagraliśmy mnóstwo koncertów, ale ten był wyjątkowy i zapamiętamy tę energie na długo, dziękujemy Wam za fajną zabawę.

Dziś ukazała się płyta i DVD z tego koncertu. Możecie ją kupić pod tym linkiem http://siemashop.pl/product/wilki_przystanek_woodstock_2017_cd_dvd

  • 1
  • 2